אל הטיפול ההומאופתי הגעתי בילדותי, הודות לסבתי ולאמי שבחרו בגישה טבעית לריפוי. כבר כילדה שבו את לבי ההקלה המיידית שחשתי, הקשב והיופי. כנערה בחרתי במסלול ריאלי ובשירות ביחידת 8200. את הלימודים הפורמליים בהומאופתיה התחלתי מייד אחרי הבקו”ם. הפכתי את אהבת הילדות שלי לייעוד.

בעשרים השנים האחרונות אני מטפלת בקליניקה פרטית בתל-אביב, מאז שבתי מאנגליה שבה התמחיתי מספר שנים בתחום.

אני מטפלת במגוון גדול של מצבים פיזיים ורגשיים. תוכלו לקרוא המלצות כאן.

נוסף על כך אני מדריכה סטודנטים וסטאז’רים בהומאופתיה וכן הומאופתים פעילים.

בשאר זמני הלא-פנוי אני עורכת את כתב העת של האגודה הישראלית להומאופתיה, ‘זמנים הומאופתיים’.

רקע כמרצה ומנחת סטאז’

בשנת 1999 התחלתי ללמד בבית הספר להומאופתיה של דר’ רינה מרקוביץ במכללה למינהל, מיסודם של דר’ שי פינטוב ופרופ’ רפי קרסו. כיום אני מרצה אורחת בתוכנית הרב-שנתית של דר’ מרקוביץ. במסגרת ההוראה הנחיתי לאורך השנים עשרות מתמחים בוגרי המגמה במסלול של שיר”ם. שיר”ם היא המרפאה הראשונה בישראל לרפואה משולבת שבביה”ח “אסף הרופא” (כיום, המרכז הרפואי שמיר).

מעורבות באגודה הישראלית להומאופתיה

כחברה באגודה הישראלית להומאופתיה קלאסית, כיהנתי בין השנים 2005-2016 בוועד המנהל. במשך כעשור גם כתבתי את הדרישות הלימודיות וליויתי את הפיקוח על תוכניות הלימודים של המקצוע בישראל.

רקע אקדמי

סיימתי תואר ראשון בפסיכולוגיה בהצטיינות. פניתי ללימודים אלה לאחר לימודיי בהומאופתיה, מתוך כוונה להעשיר את השכלתי בתיאוריות טיפוליות ובגישות מחקריות.

את הכשרתי ההומאופתית רכשתי במסגרת בית הספר הישראלי להומאופתיה בראשות דר’ חיים רוזנטל. בארץ גם השלמתי את תוכנית לימודי ההמשך במכון הישראלי להומאופתי מיסודו של שמואל שלו.

בנוסף, סיימתי את תוכנית לימודי ההמשך התלת-שנתיים בתוכנית המובילה באנגליה, Dynamis School of Advanced Homoeopathic Studies בהנחיית ג’רמי שר. השתלמתי גם בתוכנית הרב-שנתית בבית-ספרו של ההומאופת הנודע, דר’ מסימו מנג’לבורי Scuole Internazionale di Formazione  Permanente in Medicina Omeopatica Classica.

כתיבה

במשך עשור הייתי חברה במערכת כתב-העת של האגודה ההומאופתית הבריטית שנקרא The Homeopath . מאמרים שכתבתי לרבעון זה מופיעים גם בכתבי-עת ואתרי אינטרנט של קהילת ההומאופתים בארץ ובעולם.

כיום, כאמור, אני עורכת את כתב-העת של האגודה הישראלית להומאופתיה קלאסית, “זמנים הומאופתיים”. מאמרים וכתבות שלי התפרסמו גם במסגרת “הארץ”, Ynet, הירחון “חיים אחרים” ובטור שלי באתר “מעריב”, nrg.co.il. אני מתראיינת לעתים קרובות בתקשורת. כאן תוכלו לשמוע חלק מהיעוצים שלי בתוכנית “המומחים באים אליך” בענייני רפואה משלימה ובפרט הומאופתיה.

ה”אני מאמינה” שלי כהומאופתית קלאסית כולל מחויבות מלאה לתהליך הטיפולי שעוברים המתרפאים שפנו אליי. אני מקפידה על רמה מקצועית גבוהה, על לימודים מתמידים והשתלמויות תדירות, על קשב מלא, על להיות שם עבור מטופליי.

המלצות

מסיבות של אתיקה אינני מפרסמת פרטים אישיים של מטופליי. תוך שמירה על פרטיותם, מובאות מספר המלצות.
אני מזמינה אותך לקרוא ולשוחח עמי ולקבל פרטים נוספים.

 

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support