“רחל, אני מחלקת את חיי לשניים: לפני הטיפול שלך – ואחריו. אלמלא הטיפול שלך’ לא יודעת איך הייתי שורדת תקופה כל כך קשה. תודה שאת כאן בשבילי” (ס’)

“רחל יקרה, אחרי הטיפול שהתאמת לילדודס שלנו הקשיים חלפו, התאבון הירוד השתפר וגם האנרגיה שלהם. תודה רבה לך על הדיוק והמקצועיות!” (הדס, אמם של ת’ ו-נ’)

“בתנו אובחנה עם אלרגיה מסכנת חיים לחלב בגיל חצי שנה. התייאשנו מכל הטיפולים. הכל השתנה ברגע שהכרנו את רחל…רחל במקצועה היא מומחית בהומאופתיה, המקנה שיטת טיפול ״שונה״ מהרפואה המוכרת. הגענו למספר ביקורים אצל רחל ועברנו את התהליך המלא בשיטת הטיפול שייעצה לנו. לאחר מספר שבועות קרה נס! בתנו יצאה מכלל סכנה באופן וודאי, לאחר בדיקה מקיפה בנושא ואישור אלרגולוג בכיר. אז רציתי לומר תודה! תודה ענקית לך רחל יקירתנו, על האוזן קשבת המדהימה, על הליווי הנאמן וכמובן על ההצלחה שבטיפול שניתן לבתנו. אין לנו צל של ספק כי התהליך שעברנו יחד איתך נתן לנו את ההצלחה להתגבר ולנצח את האלרגיה. זה החזיר לנו את הנחת והרוגע לחיינו..הבת שלנו כיום אוכלת ושותה מוצרי חלב בצורה חופשית בלי דאגות וחששות. מודים לך. תמיד”. (ויקי ואסף, הוריה של א’)

“עבדתי בהדרכתה של רחל שבי בשנת הסטאז’ במרפאת שיר”מ בבית החולים ‘אסף הרופא’. מה שרחל העבירה לקבוצת ההתמחות היה מעל ומעבר לכל מורה אחר/ת. אני יודעת שלא יכולתי לבחור מורה טובה ממנה. הגעתי להתמחות עם חששות רבים ביחס ליכולות שלי ליישם את הידע שצברתי עד אז . לשמחתי – התבדיתי. מהסטאז’ במרפאת שיר”מ יצאתי עם ידע, ניסיון וביטחון לעסוק בהומאופתיה. לרחל יש ידע עצום, המון ניסיון, רצון עז לעזור ומעל הכל, תחושת שליחות. כל אלו עזרו לי בידע המקצועי הגדול שצברתי. בנוסף, למדתי גם על האופן שבו ההומאופת צריך להתנהל ומאיזה מקום. מעל לכל, לרחל היה את האמון המלא בי וביכולות שלי, וזה פשוט מה שחיזק אותי בדרכי – הן בהתמחות וחשוב מאוד…לאחר מכן, בקליניקה. אני ממליצה בחום ועם הרבה אהבה על רחלי. היא מקצועית מאוד ואכפתית.” (דפנה דהרי-לרון, בוגרת בית הספר להומאופתיה במכללה למינהל)

“אנחנו שמחים כל כך שהגענו אל רחל. להיות בטיפול שלה זה מזל מבחינתנו. ההישגים והשיפור של בתנו היו מהירים מאד.” (מיכל, אמה של ע’)

המלצה של מטופלת מקסימה על רחל שבי

זו אחת ההמלצות הכי מרגשות, מלבבות וצבעוניות שקיבלתי לאורך כל שנות עבודתי..

“סיימתי לימודי הומיאופתיה במסלול ארבע שנתי ב’מכללה למנהל’. את ההכשרה המעשית שלי עשיתי במרפאת שירמ לשירותי רפואה משולבת שבבית החולים “אסף הרופא” בהשגחתה של רחל. מרפאת שירמ היוותה אופציה נהדרת עבורנו בסטאז’: התנסינו במצבים קליניים רבים ומגוונים מבחינת גילאים ומצבים. במסגרת טיפולה המסור והמנוסה של רחל היו אחוזי ההצלחה גבוהים מאד. המטופלים שהגיעו קיבלו יחס אישי, וזכו לטיפול מעמיק ויעיל. להבנתי, חיוני וחשוב שרחל מנהלת מרפאה הומאופתית במסגרת שירמ”. (יעל כפיר-צוקר, בוגרת בית הספר להומאופתיה במכללה למינהל)

“אני שקטה ורגועה כשאני יודעת שהבת שלי נמצאת בידיים המקצועיות של רחל” (הגר, אמה של ר’)

“רחל יקרה, את השומרת שלי. בעקבות הטיפול איתך אני חשה שיפור גדול. אם יש פה ושם מחלות חורף, הן מתקצרות להפליא..תודה!! את קוסמת!! הטיפול כל כך בינגו, ממש תהליך מדהים. אלף תודות” (ורדה, 0522.599166)

מההכרות שלי עם רחל כמורה התרשמתי מאוד מיכולות ההוראה שלה. רחל תמיד מעניינת וגם עניינית. ההוראה שלה מאוד דידקטית. קל להבין אותה. יש ברחל חדות מחשבה ותפיסה, הן מול המטופלים והן מול התלמידים, וזה עוזר לה להבין את השאלות ולענות בפשטות.” (יעל אטינגר RCHom, למדה אצל רחל ב”אלמה”)

“רחל היא מרצה מעולה שמלמדת בצורה מצוינת ובהעברה מושלמת של החומר. היא פקחית, נמרצת ובעלת ידע למכביר. ההרצאות מאורגנות היטב, דפי העזר שלה מצוינים והיא מקסימה”. (סטודנטים בשנה ג’ בביה”ס לרפואה משלימה של המכללה למנהל, שנת הלימודים תשס”ב – 2002)

“להיות בטיפולה של רחל זה אומר הקשב שלה, מקצועיות ללא פשרות, זמינות. ומעל הכל, זה אומר התוצאות שלה!” (מיכל)

 

(הערה: מטעמי אתיקה ולשם שמירה על פרטיותם, שמות המטופלים מופיעים בצורה חלקית. ניתן לתאם שיחה יותר מפורטת מולם. תודה למטופלת אחת שממש התעקשה שאפרסם את מס’ הטלפון שלה..לגבי תלמידותיי במיל’, כמובן שתקין ומקובל לפרסם את פרטיהן, אדרבא אני גאה לספר ברבים על הדרך שהן עשו!)

 לשאלות, אני כאן בשבילכם. 03.6962718 או 054.4717547

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support