ערכת עזרה ראשונה בהומאופתיה
מאי 1, 2016
כתב העת הרפואי הנודע, דה לאנסט, מודה: חברות התרופות מממנות מחקרים
מאי 21, 2017
הראה הכל

רופאי הילדים מאמינים בהומאופתיה יותר מאי-פעם

70% מרופאי הילדים סבורים כי הומאופתיה גורמת לפחות תופעות לוואי בהשוואה לטיפולים הקונוונציונליים. כך עולה מסקר בינלאומי ביחס לתחומי רפואה משלימה, אשר כלל גם את ישראל. כמו כן נמצא כי 42% מרופאי ילדים מגלים עניין גובר והולך ברפואה משלימה עבור בעיות נשימה, גזים, בעיות שינה וזיהומים חוזרים. ניכר כי במדינות אירופאיות מסוימות ההומאופתיה פופולרית יותר מבישראל, אך רופאי הילדים בארץ גילו רצון ללמוד יותר את התחום.

אני שמחה לראות את האישוש הזה, שכן אליי לקליניקה מגיעים הרבה תינוקות, shutterstock_40146367פעוטות וילדים לטיפול בעקבות המלצת רופאי/ות הילדים.

 

איפה נותרה לנו עבודה, והרבה עבודה? ובכן, מסתבר שבישראל החשיפה של רופאי הילדים לתחום (לא כל שכן, ידיעותיהם בנושא) הן הנמוכות ביותר בקרב שש המדינות שנבדקו בסקר. נתון מעניין נוסף הוא כי 42% מקרב הרופאים המשתמשים תדיר בהומאופתיה מציינים כי אין לה די אישוש מחקרי להערכתם (ובכן, הם עדיין משתמשים בה!). ישראל היא האחרונה בסקר מבחינת הידע והשימוש של רופאי הילדים, ועדיין, הנתונים מצויים במגמת שיפור.

חשוב לציין כי רופאי ילדים שבקהילה הם ברובם המכריע לא-הומאופתים. על כן, ניתן לדבר על מגמה – אך לא על מה שאכן קורה בקליניקות ההומאופתיות עצמן. מנסיוני, בקליניקה ההומאופתית, הטיפול בתינוקות, פעוטות וילדים הוא ברכה גדולה. היכולת לצלוח את קשיי הגילאים הללו באופן טבעי, ללא תופעות לוואי חריפות, ללא פיתוח עמידות לאנטיביוטיקה, ללא החרדה המתמדת, האובדן המתסכל של ימי עבודה, המחלות שעוברות בין האחאים..כל הורה מכיר, כל הורה יודע.

מזמינה אותך לקרוא עוד אודות הטיפול ההומאופתי בשנים הראשונות לחיים. בין אם מדובר בגזים, דלקות אוזניים, אדנואידים, דלקות גרון ועוד ועוד..הומאופתיה המותאמת לבייבי שלך בצורה אישית, פרטנית ומקצועית, והיא עוזרת לילדים לצלוח את השנים הראשונות בבריאות ובהנאה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support