מה שהיה
חלפו ימי הנפט, וגם ימי ההדברה הכימית של הכינים. הארטילריה של פעם הזיקה לקרקפת ולבריאות בכלל, הרבה מעבר לסיוע הנקודתי בבעיות הכינים.

מה שהווה
אז מה כן אפשר לעשות? כשזה נקודתי וחד-פעמי, יש הורים ששמים שמן רוזמרין, ו/או שמן עץ התה. אפשר וכדאי לסרק את השיער עם מרגרינה, להסרת ביצי הכינים.

ומה יהיה?
לכינים יש נטייה מעצבנת שכזו, הן חוזרות שוב ושוב. ואז, זו כבר שעתה של ההומאופתיה. נטייה חוזרת להדבקות בכינים אומרת שנדרש חיזוק של המערכת החיסונית. מערכת חיסונית היא מעבר לבדיקות דם, היא דרך התמודדות איתנה יותר עם העולם. נניח רגע לאפשרות שמדובר בגן או בכיתה שבהם כל ההורים לא מטפלים בבעיות הכינים. זה מקרה הדורש לא רק מסרק צפוף, אלא גם שיחה צפופה עם הגורמים החינוכיים. במצב שבו השמירה על ההגיינה היא סבירה, אבל הפרזיטים בוחרים להתנחל על הראש של הילד/ה שלך פעם אחר פעם, ללא הועיל, צריך לחשוב לעומק. וזה אומר, פתרון הומאופתי.

ישנן למעלה משלושים הכנות הומאופתיות הידועות בריפוי הנטייה החוזרת לבעיות כינים. בדרך כלל מגיעים לטיפול ההומאופתי כשזה חוזר, כשהטיפולים לא עובדים, וכשיש עוד בעיות רקע מציקות, מעצבנות וחוזרות.

להתייעצות נוספת, אשמח לשוחח עמך. זו הדרך ליצור עמי קשר. מבטיחה שתהיה לנו שיחה בראש טוב. להשתמע..

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support