ארגונים

אתר האגודה הישראלית להומאופתיה קלאסית מכיל מידע על האגודה, חברותיה וחבריה, הקוד האתי, הליכי קבלה, וכן מאמרים ורקע כללי בעברית.

המועצה האירופאית המרכזית להומאופתיה: מאגדת שורת מדינות ובהן ישראל, ותומכת בקידום עקרונות המקצוע כלפי כל מדינה וכלפי האיחוד האירופאי.

המדינות שאינן חברות במועצה האירופאית מאוגדות במועצה הבינ”ל להומאופתיה, וגם באתר המועצה הזו ישנם קישורים מעניינים.

אגודת ההומאופתים הצפון-אמריקאים: מאגר נהדר של מידע, סמינרים וקישורים.

תוכנה

אני משתמשת בתוכנה ההומאופתית Synergy מבית היוצר של דיויד וורקנטין ונהנית מכל רגע. אוטוסטרדת המידע ההומאופתי שמאפשרת לי מקסימום מידע בצורה אלגנטית, אינטיליגנטית ויעילה.

בתי מרקחת הומאופתיים

הרבה פעמים עולה השאלה האם אני גם מפיקה במו-ידיי את התרופה ההומאופתית, והתשובה היא שממש לא. ישנם כמה אלפי תרופות הומאופתיות, המיוצרות בתנאים סטריליים ובעזרת מיכון מתקדם. אם תכפילו את מספרן במגוון סוגי המינונים (לפחות ששה) ובכמה צורות נטילה (טיפות, כדורים, כדורונים..), ברור מאליו שתפקידם של בתי המרקחת היעודיים, אשר מפיקים את התרופות ההומאופתיות, הוא מרכזי וחיוני.

חשוב לקחת בחשבון שלא כל בית מרקחת שמציין על השלט “הומאופתיה” אכן משווק תרופות הומאופתיות איכותיות ובהתאמה אישית, ואנחנו נסמכים על כמה פרמטרים ובעיקר מוניטין.

אני עובדת בעיקר עם בתי המרקחת הבאים:

בישראל: “נאות שושנים” בחולון; המעבדה ההומאופתית של הסופר-פארם וכמובן שגם “הגליל” בתל אביב.

בחו”ל: הליוס בקנט ובלונדון; רמדיה האוסטרי ומעבדות האנמן בקליפורניה.

כתבי עת מקוונים

Hpathy.com מאגד שפע של מידע, מקורות וגם כתב עת מעניין.

InterHomeopathy הוא ירחון מידע הומאופתי שנוסד ביוזמת מספר הומאופתים בולטים, ביניהם דר’ יאן סכולטן ולו קליין: מרתק, חדשני ומעורר מחשבה.

(*) “מרשתת” הוא השם העברי  ה ת ק נ י  לרשת האינטרנט..
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support