ר ק ע : הסטרידור מתבטא בבצקת ונפיחות באיזור מיתרי הקול, הגורמות לנשימה רעשנית, במיוחד בעת השאיפה. השיעול האופייני הוא נבחני, והוא שכיח בעונות הקרות ובפרט אצל ילדים עד גיל 5. הסטרידור נובע מהצרות בדרכי הנשימה העליונות. ההצרות יכולה להיגרם על ידי זיהום (לרוב ויראלי), אלרגיה, פגם מולד במבנה דרכי הנשימה העליונות או שאיפת גוף זר.

ה ט י פ ו ל   ה ק ו נ ו ו נ צ י ו נ ל י : אם מופיעים סימפטומים דוגמת סטרידור במנוחה, קושי ניכר בנשימה, רמות חמצן נמוכות בדם, שיעול ממושך ואף הקאות, הרופא/ה עשוי/ה להפנות לאשפוז, בו ניתנות זריקות סטרואידים ואינהלציות של בודיקורט או אדרנלין.

ב ה ו מ א ו פ ת י ה ישנם למעלה ממאה טיפולים המתאימים במיוחד במצבי סטרידור. בהנתן מצב שכזה, בין אם אקוטי או כחלק מהרקע הרפואי של הילד/ה שלך, נשוחח על כל המאפיינים, של ההתקף ושל ימים אחרים. הטיפול ההומאופתי מכוון לחיזוק המערכת החיסונית, כך שתדירות ההתקפים, משכם וחומרתם, אמורה לרדת. בשאיפה (תרתי משמע), נוכל לפתור את הדפוס הבעייתי הזה לעומקו.

לפרטים נוספים ולהתייעצות, אשמח לשוחח עמך. אלה פרטי ההתקשרות שלי. איחולי בריאות טובה!

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support