בשנים האחרונות, “מעי רגיז” מהווה הגדרה רווחת לערב-רב של תופעות עיכוליות אשר קשה לאבחן או לסווג בדרך אחרת.  ניתן לקשור זאת בתזונה לקויה (מעובדת, נטולת ערך תזונתי), לייחס לשילובי מזון גרועים או לרגישויות רווחות (לגלוטן, לחלב, לפירות הדר..). וכמובן, יתכן גם היבט נוסף. יכול להיות שהמעיים מדברות בשבילנו. במקומנו.

קיבלת את הכותרת “מעי רגיז”? זה אולי מגדיר ומשרטט זיקה, אך זה עדיין לא אומר הרבה עליך, כאדם שסובל מהתופעות. סליחה על הגרפיות. האם מדובר בגזים? ביציאות תכופות מאד אך תקינות במרקמן? אולי להיפך, בשלשולים לא תכופים? האם מדובר בכאבי בטן הנובעים מעניינים רגשיים שקשה “לעכל”? ביציאות לא סדירות ואף בעצירות?..בשנים האחרונות אני עובדת עם הרבה אנשים הנושאים את ההגדרה “מעי רגיז”, ועוד לא שמעתי על תופעות זהות. שוב, זהו מעין “סל” מאד כללי.

במסגרת המפגש ההומאופתי נבדוק ביחד מהם הקשיים שלך בדיוק. נאפיין את הסימפטומים המטרידים אותך, נבדוק טריגרים אפשריים. ומשם גם נתייחס למכלול רחב יותר. המטרה בהומאופתיה היא לפתור את הבעיה מהשורש. ולכן, חשוב לשקלל את כל מה שמפריע לך, בצורה מעמיקה ומדויקת. הטיפול שאתן לך, בין אם בצורה של טיפות או של כדורונים, מתייחס אליך כאדם, ומיועד לטפל בתופעות – אך גם לפתור את הבעיה לעומק, ואת קשייך כמכלול.

אם יש לך עוד שאלות, אשמח לשוחח איתך. זו הדרך ליצור איתי קשר. להשתמע!

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support