יבלות ויראליות הן תופעה מתסכלת, מדבקת ו..חוזרת. ההומאופתיה מציעה פתרון עומק לסובלים/ות מיבלות

יבלות ויראליות הן תופעה מטרידה ונפוצה, הקיימת בקרב כ- 7-12% מהאוכלוסייה הבוגרת. יבלות ויראליות הן אף נפוצות יותר בילדים. למעשה, הסטטיסטיקות מדברות על כך שכל ילד/ה חמישי/ת  סובל/ת מיבלות ויראליות. היבלת הויראלית נגרמת ע”י וירוס הפפילומה (HPV- Human Papiloma Virus), ומתבטאת בנגע בולט ומחוספס על פני העור, הנראה כמו כרובית. ישנם כמאה זני פפילומה העלולים להדביק איזורי גוף שונים (כפות ידיים ורגליים, פנים, איברי מין וכן הלאה). העברת הוירוס מתבצעת באמצעות מגע הדוק עם עור נגוע או עם משטחים נגועים.

הפתרונות הקונוונציונלים ליבלות הם לרוב צריבה באמצעות חנקן נוזלי, או שימוש במשחה סליצילית, או גם וגם.

הבעיה היא שחרף הטיפול הקונוונציונלי הבעיה חוזרת..היבלות צצות מחדש, ולעתים אף מתרבות.

בהומאופתיה ישנן קרוב למאתיים (!) תרופות, המעניקות מענה ליבלות. יחודה של השיטה הוא בהתאמה האישית של הפתרון ההומאופתי לאדם. באופן כזה, אפשר לטפל בבעיה החיצונית – ובמקביל לחזק את המערכת החיסונית כך שהיבלות לא “יקנו אחיזה”. מנסיוני האישי אפשר לטפל בהצלחה במקרים קשים, אפילו מצבים שבהם האדם הרגיש “כמו מצורע” והיבלות שיבשו מהלך חיים במובן אסתטי ונפשי גם-יחד. בהומאופתיה, הרעיון הוא לפתור את הבעיה לעומקה, מהשורש, לצמיתות – ולא לחפש טיפול נקודתי וסימפטומטי שיקנה “שקט תעשייתי” אך לזמן קצוב בלבד.

להתייעצות ופרטים, מזמינה אותך ליצור עמי קשר.

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support