טיפול טבעי ויעיל בעקיצות מדוזה: כולל תכשירים חיצוניים וטיפולים הומאופתיים יעילים המתאימים לכל גיל

הקיץ הישראלי..לא בדיוק חופי זהב, גלי טורקיז וחדוות החופש. נחילי מדוזות עושים דרכם לחופי ישראל מדי שנה, סימן היכר ידוע ומטריד של הקיץ. איך להיערך ולהקדים תרופה לעקיצה?

הטיפול המיידי איננו שטיפה במים (הגוררים הרחבת שטח המגע בין תאי הרעל של המדוזה והעור), אלא דווקא שטיפה בחומץ או מיץ לימון. לכן, כדאי להיערך בהתאם ולארוז גם לימון או שניים, על כל צרה שלא תבוא. כאשר העור נקי אך עדיין מעט אדמומי, אפשר למרוח תכשירי הרגעה המכילים אלו-ורה או קלנדולה. צמחי המרפא הללו, אם נרכשו כג’ל, מאפשרים ספיגה מהירה ויעילה ומכאן גם הקלה וזירוז של ההחלמה.

מה לעשות במידה והמצב חמור מעט יותר?

כאשר העור נראה ומרגיש לאחר כוויה, ואם האיזור הפגוע אדום ובצקתי, אפשר להעזר בתכשיר הומאופתי הקרוי Apis 30c שניתן לרכוש בבתי מרקחת הומאופתים. אפשר לקחת 3 כדורונים מתחת ללשון מדי חצי שעה, עד להקלה מלאה. אם אין שיפור לאחר שלוש מנות, כדאי לקבל יעוץ מקצועי.

תכשיר נוסף, במידה והאדמומית פחות ניכרת אך תחושות הצריבה והכוויה הן עזות – Urtica urens 30c, באותה מתכונת של תדירות וציפיה לשיפור.medusa 5

מצבים שבהם אין שינוי בעקבות שני טיפולים אלה יכולים להשתפר גם באמצעות Medusa 30c, שוב באותה מתכונת. כמובן שיתכנו אפשרויות נוספות. על כן, ובפרט אם יש מצבים של זיהום משני (כתוצאה משפשוף), כדאי במקביל ליעוץ ההומאופתי לפנות גם לגורם רפואי.

אלה פרטי ההתקשרות איתי,

וזוהי רשימת בתי מרקחת שאני ממליצה וסומכת ומפנה אליהם. 

 

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support