הומאופתיה יכולה להעניק הקלה כמעט מיידית בדלקת אוזניים אקוטית. לפעמים תוך דקות ממתן הטיפול, תינוק מייבב, כואב וחשוך-שינה נרדם לתוך שינה שלווה ומתעורר במצב משופר, לקראת החלמה מלאה. זה מצב שכיח ושגור בקליניקה ההומאופתית. אולי גם מפני שהסיבה השכיחה לטיפול הומאופתי היא רקע של דלקות אוזניים חוזרות, ושובע מאנטיביוטיקה שניתנת שוב ושוב ללא הועיל, כמעט ללא הפוגה.

הומאופתיה מסייעת בדלקות אוזניים חריפות, כאמור, אך גם בדלקות הכרוניות (קרי, הנמשכות יותר משבועיים, על פי הגדרתן). המטרה היא לא רק “לכבות שריפה” נקודתית, אלא גם לרפא את הנטיה העמוקה יותר, לנטרל את נקודת התורפה. את זה אנחנו משיגים באמצעות חיזוק כללי. לדוגמא, אם התינוק רגיש לקור ומצטנן בקלות, כך שכל הצטננות מובילה להגדלת בלוטות הלימפה הצוואריות, נחזק את החיסוניות ונאזן את הרגישות לקור, כך שהבלוטות לא תתנפחנה עד כדי חסימת צינור הניקוז מהאוזן ללוע.

אם הילד/ה שלכם סובל/ת מדלקות אוזניים חוזרות, אם נראה שמתפתחת עמידות לאנטיביוטיקה (שימוש חוזר הגורר אי-תגובה לתרופה), זה הזמן להומאופתיה. כך אפשר למנוע סיבוכים, לפתור את הנטייה החוזרת, לחסוך התפתחות של זנים עמידים לאנטיביוטיקה ולחזק את המערכת החיסונית באופן כללי.

לשאלות והתייעצות נוספת, צרו עמי קשר.

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support