הבטיחו לכם שזה יעבור תוך כמה שבועות. במשך תקופת ההנקה ביקשו ממך לא לאכול מליון דברים בערך (מלבד מים מזוקקים שטוהרו אנרגטית, לא שזה רע). אם את לא מניקה, יתכן שמכרת כיליה כדי לממן את הפורמולה שאמורה לפתור את הבעיה (“אמורה”, אמרנו). את מנסה להתעודד בכך שחיזקת את כל השרירים שלא ידעת על קיומם בלילות נטולי שינה כשקיפצתם על כדור הפיזיו. אבל הגזים ממשיכים בשלהם.

אז יש לי בשורה בשבילך. זה לא רק תזונה. וגם אין צורך לחכות לגיל מסויים. יש בהומאופתיה עשרות טיפולים אפקטיביים, פשוטים ועדינים לריפוי בעיות הגזים.

כשמגיעים אליי הורים טרוטי-עיניים, הם מוכנים לשלם את משקלן של התכשירים ההומאופתיים גם בזהב, אבל באמת שאין צורך. אנחנו נשוחח ובצורה פשוטה אבדוק איזו מהן מתאימה. ההכנות ההומאופתיות הן בטוחות לשימוש בכל גיל. הן זמינות בבתי מרקחת ועולות עשרות בודדות של שקלים. כולכם תגלו את טעמה המתוק של שנת לילה, של עיכול נורמלי, של חיוך במקום צרחות.

לשאלות, פרטים והתייעצויות, מזמינה אותך לדבר איתי: 054.4717547. הנה עוד דרכים ליצור איתי קשר.

ובנתיים, שולחת לך ולתינוקך איחולי בריאות טובה!

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support