הלב הוא איבר שרירי, ופגיעה בתפקודו עקב היצרות או סתימה בעורקים הכליליים נגרמת בראש ובראשונה מטרשת העורקים. בתהליך הזה, העורק נסתם עם השנים ופוגע באספקת הדם והחמצן ללב. כך נפגעת היכולת של העורק להזרים את נפח הדם הדרוש.

shutterstock_88833205גורמי הסיכון הם מגוונים: ראשית, הגורמים שאינם בשליטתנו, כגון גיל, מין, מוצא ותורשה. מאידך, ישנם גורמי סיכון נשלטים. בידנו היכולת לבחור בתזונה הולמת, פעילות גופנית, המנעות מעישון, מטרשת עורקים ומכולסטרול גבוה, וכן בהשתדלות לשמור על בריאות נפשית.

הטיפול ההומאופתי במחלת לב כלילית מסתמך על קריטריונים אובייקטיביים (בדיקות, רקע רפואי) וכן על התחושות הסובייקטיביות שלך (סוג הכאב, נסיבות ההחרפה). אפשר לסייע במצב המצוקה האקוטי, אך בעיקר לעזור בתחזוקת המצב הכרוני ולשפר ככל הניתן.

לדוגמא, ישנם 160 טיפולים הידועים למצבי אנגינה פקטוריס. בהנתן אבחנה רפואית שכזו, אבדוק עמך את כל המאפיינים הרלוונטיים, רקע רפואי, השפעות סביבתיות וכן הלאה. אפיון מדויק של תחושותיך וקשייך יאפשר להגיע לטיפול המתאים לך בצורה מדוקדקת. כמו כן חשוב לציין, בהמשך לשאלה שכיחה בהקשר הזה, כי ניתן לטפל הומאופתית גם במקביל לנטילת תרופות קונוונציונליות.

לשאלות והתייעצות, אשמח לשוחח עמך. אלה פרטי ההתקשרות עמי. איחולי בריאות טובה, מקרב לב!

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support