הטכנולוגיה הקרה וההיסטוריה החמימה

המספר היבש הוא שאחד מכל שבעה זוגות מתקשה כיום להקים משפחה באופן טבעי. כמובן שטיפולי הפוריות של העשורים האחרונים מאפשרים להביא לעולם ילדים במצבים שעד לאחרונה נדמו חשוכי-תקווה. עם זאת, יש בהם פולשניות ולעתים כרוך בהם מחיר בריאותי עבור הזוג (ובעיקר, נודה על האמת, המחיר הוא מבחינת האישה). לכן, רבים מחפשים פתרונות טבעיים בטרם יפנו אל התרופות לעידוד הביוץ, אל ההזרעות ואל ההפרייה החוץ-גופית (IVF).

הרבה לפני כל הטכנולוגיה הפלאית הזאת – הזרקות, שאיבות, גידול במעבדה, החזרות – רשמה ההומאופתיה הצלחה מרשימה בשיפור הפוריות. המאגר של הטיפולים התבסס והתרחב בהדרגה: כיום יש למעלה מ-130 סוגי טיפולים הומאופתיים לבעיות פוריות שונות אצל נשים, ומעט פחות טיפולים כאשר מדובר בבעיות פוריות של המין הגברי.

וכן, זה נכון, בהקשר של פריון מדברים על דיקור סיני ופחות על הכדורים הקטנים הניתנים בטיפול ההומאופתי. אין לכך סיבה אמיתית. מנסיוני, פשוט חסר מידע בציבור הרחב. והלך הרוח הוא מעין מעגל סגור. הרי איך ננסה את מה שעל קיומו לא שמענו?…

פרוטוקול אישי לחיזוק שלך

בדומה למחלקות הפריון בבתי החולים, גם בהומאופתיה אין פרוטוקול קבוע או תקן זהה לכולן. באבחון שאני מבצעת לך ישנה התאמה אישית למצבך באופן פרטני.

לדוגמה, האם יש לך אנדומטריוזיס? האם אובחנת עם רזרבה שחלתית נמוכה? האם סבלת מבעיות קרישה גם טרם התחלת הטיפולים? האם מחזור לא סדיר מקשה על תזמון הטיפול? האם רירית הרחם היא דקה למרות התמיכה וכל המזון המומלץ לך? האם נשאבות די ביציות ומהי איכותן? האם העוברים מתפתחים כהלכה במעבדה? האם ישנם רק הריונות כימיים? האם יש לך הפלות בשבועות הראשונים? האם נוצרו לך ציסטות או שהיו לך בכלל מראש? אולי אצלך הכל תקין והבעיה היא בכלל אצל הפרטנר שלך?..

כל מצב עשוי להוביל לבירור נוסף במהלך המפגש. על בסיס כל המידע – בתחום הפריון ובכלל – מותאם לך טיפול הומאופתי מיוחד המתייחס לגוף ולנפש יחדיו.

איך זה עובד?

הטיפול ההומאופתי מופק ממינון עדין של חומרים טבעיים ונלקח ככדורים או כטיפות במקביל לשאר הטיפולים שאת מקבלת. הוא אינו סותר אותם. מטרתו היא לתמוך בך ולחזק את ההתמודדות שלך. הוא עדין מאד. הוא לא כימי. הוא בטוח לחלוטין לשימוש.

מתי עוד זה מתאים?

נשים רבות מגיעות אליי במהלך הטיפולים כדי להתמודד עם הקושי הרגשי שמתעורר, עם סערת הנפש, הספקות, החרדה והייאוש. חשוב לי לומר, מתוך נסיוני המצטבר בתחום, שהטיפולים עלולים להקצין מצבים קיימים ולגרום ‘לשחיקה של הבלמים’.

טיפולי פוריות הם תקופה רווייה במתח. גם כשאת מלווה בתמיכה זוגית ומשפחתית, קשה לחלוק את מה שאת עוברת. אל תישארי עם זה לבד. יש לי נסיון רב בתחום ואני מזמינה אותך ליצור עמי קשר.

בברכת רפואה שלמה ומשפחה מאושרת..

 

תודה לכריסטין ווורמאיר על התמונה
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support