כדורים נגד פטריות מזיקים לכבד ואף גורמים למוות. המידע החדש-ישן הזה מחדד את השאלה, איך אפשר לפתור את בעיית הפטריות לעומק?

פטריות ע”ג העור או בצפורניים הן מפגע אסתטי, הן עלולות לכאוב לפעמים. אבל יותר מכל, הפטריות מאותתות על כך שיש לגוף בעיה.

בגישה ההומאופתית מבינים שאי אפשר למחוק את הסימפטום באופן חד-צדדי. כלומר, אפשר. ברור שאפשר. אבל זה נבון בערך כמו התעלמות מנורת האזהרה שנדלקת בלוח השעונים של הרכב. מתישהו הבעייה תתפרץ בצורה יותר חריפה. להשכחה הזו, להדחקה הזו, להתעלמות – יש מחיר. shutterstock_153275531

בהומאופתיה לא “מוחקים” סימפטום באופן חד-צדדי, אלא מטפלים לעומק. המשמעות היא שפותרים הן את הסימפטום – והן את הבעיה שעל קיומה הוא מאותת. מי שמגיע/ה להומאופתיה לשם טיפול בפטריה מפיק/ה תועלת הן מהטיפול בבעיית הבסיס והן מפתרון הסימפטום החיצוני. וכך, במקום לדכא באופן חד-צדדי בכל פעם מחדש, עם “פטישים” גדולים והולכים – פותרים לעומק את הקושי הראשוני.

ישנם מאות טיפולים הומאופתיים ידועים למצבים המתבטאים בפטריות – תלוי במיקום, במאפיינים פלסטיים שונים, וכן הלאה. לכל אדם מותאם הטיפול בצורה אינדיבידואלית. לעתים במקביל (ובאופן בלתי-תלוי בהומאופתיה) ניתן גם להפיק תועלת ממעבר לתזונה מתוקנת (למשל, נטולת סוכר לבן), ומצמחים כאלה ואחרים העוזרים בניטרול רעלים המזוהים עם הפטריות. בסיטואציה שכזו, שימוש משולב עשוי להחיש את התהליך, ואני תמיד שמחה לייעץ בנושא כדי שנראה תוצאות יפות בהקדם.

בהקשר הזה, אני מציעה לך לקרוא גם אודות הטיפול ההומאופתי בקנדידה.

ומעבר לכך, אם יש לך שאלות או שברצונך להתייעץ, אשמח לשוחח עמך.

 

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support