ר ק ע :   אסטמה של העור, או בשמה הפחות-עממי, אטופיק דרמטיטיס, היא דלקת של העור הנובעת מגורמים אוטואימוניים. שכיחותה בקרב תינוקות גבוהה ביותר, והיא מתבטאת בעור יבש ומגורה ונגעים באיזורים אופייניים: קפלי הברך, פנים הזרוע, פנים, ירכיים וגב.

ה ט י פ ו ל   ה ת ר ו פ ת י  : התרופות הקונוונציוניות הן אנטי-היסטמינים, ובעיקר משחות המכילות סטרואידים. במידה והגירוי גורר גירוד ופציעה, ממליצים הרופאים על שימוש במשחה אנטיביוטית במקביל. השימוש במשחות האלה נראה בהתחלה מבטיח – אך מהר מגלים שמדובר ב”מדרון חלקלק“: שימוש תכוף יותר ויותר במשחות התפשטות הנגעים והתווספות קשיים במערכת הנשימה.

ה ט י פ ו ל   ה ה ו מ א ו פ ת י :  אטופיק דרמטיטיס היא אחת הסיבות השכיחות בפנייה להומאופתיה. ולא במקרה. ההצלחות של הטיפול ההומאופתי במצב הזה הן יוצאות-דופן. בפרט על רקע העדר פתרון מספק, בטוח וארוך-טווח בטיפול הקונוונציונלי.

א י ך   ז ה  ע ו ב ד   ב ה ו מ א ו פ ת י ה ?   במהלך האבחון ההומאופתי אני מבצעת תישאול ביחס לרקע הרפואי (אלרגיות אישיות ומשפחתיות, לדוגמא), ומאפיינת את המצב בצורה מדוקדקת. קיים מגוון גדול של טיפולים הומאופתיים, הידועים בזיקתם לאטופיק דרמטיטיס. מתוכם, עבור כל מטופל ומטופל, אני מתאימה את הטיפול המתאים ביותר.

הטיפול ההומאופתי פותר בעיות נקודתיות – אך מעבר לכך גם מסייע לתקן את הנטייה העמוקה של הגוף לאטופיק. “תופעת לוואי” רצויה נוספת היא שיפור של מדדים נוספים, במידה ויש קשיים בעוד מישורים ובעוד תיפקודים.

לעתים בשלב הראשוני יש עדיין צורך במשחה שתקל על הפריחה, ובמצבים אלה אני ממליצה על משחות טבעיות הנרקחות בצורה מקצועית ומפוקחת בבתי מרקחת מיוחדים. עלות התכשירים סבירה ביותר: כמות שמספיקה לחודשים רבים עולה עשרות בודדות של שקלים.

לשאלות נוספות והתייעצות, אשמח לשוחח עמך. 054.4717547 וכן שאר פרטי ההתקשרות עמי.

אשמח לשוחח עמך בכל עניין. ובנתיים, איחולים לבריאות טובה!

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support