ר ק ע   אבצס (מורסה בעברית) הוא הצטברות מוגלה הנגרמת עקב זיהום חיידקי, המפעיל לחץ מיכני וגורם לכאב. האבצס יכול להתפתח באיזורים רבים בגוף, והאבצסים מתבטאים על גבי העור, בחלל הפה, על גבי השקדים או בפי הטבעת ובאיברים פנימיים. האבצסים העוריים מופיעים אצל אנשים בריאים כתוצאה מזיהום שורש השערה או חסימת בלוטת זיעה. אבצסים פנימיים מהווים לרוב סיבוך של מצב רפואי, או שהם נפוצים בקרב חולי סוכרת ואנשים עם בעיות במערכת החיסון.

ה ט י פ ו ל   ה ק ו נ ו ו נ צ י ו נ ל י  באבצסים הוא לרוב אנטיביוטיקה, המיועדת לטיפול בזיהום החיידקי. יתכן גם ניקוז כירורגי יזום של המוגלה.

ה ט י פ ו ל   ה ה ו מ א ו פ ת י  מתייחס לטיפול באבצס הנוכחי, וגם לבעיית הרקע או לנטייה לפתח אבצסים, אם ישנה כזו. ידועים לא פחות משלושים מאות וחמישים (!) טיפולים הומאופתיים שונים למצבים של אבצסים. הבחירה בטיפול מתבצעת בהתאם למאפייני האבצס (מיקום, גודל, צבע), שכיחותו ובעיות רקע נוספות. הטיפול ניתן בצורה של טיפות או כדורים קטנים, אשר עוזרים לגוף להתגבר על האבצס ולנקז את תוכנו ביתר-יעילות, ללא התערבות כירורגית או אנטיביוטית.

מנסיוני, הטיפול באבצסים בעזרת הומאופתיה הוא רב-ערך, הן בצמצום הכאב, הן בהורדת הנטייה לחזרתה של הבעייה – ובעיקר בחיזוק המערכת החיסונית.

לשאלות והתייעצות נוספת, אשמח לשוחח איתך. אלה פרטי הקשר שלי. איחולים לבריאות שלמה!

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support